Same Debriyaj Diski

Same Debriyaj Diski

Debriyaj Nedir?

Aracınızı çalıştırmanız sırasında sizlere gücün ayarlanması ve aracınızın aşırı hızdan zarar görmemesi için dengeleme görevi ile yardımcı olan parçaya debriyaj adı verilmektedir. Bir pedal olarak gözlemlediğiniz ve oldukça önem taşıyan debriyaj araçların kullanımının sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Same debriyaj diskleri ise zamanla hasar görebilmekte ve değişime ihtiyaç duyabilmektedir. Pek çok traktör kullanıcısının zaman içerisinde fark ettiği ve kısa sürede tamirini gerçekleştirdiği same debriyaj diskleri aracın kusursuz ve sorunsuz bir şekilde kullanımının sağlanması için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Same Debriyaj Diski Hasarları Neden Olur?

Same debriyaj diskleri, aracın aşırı yüklenmesi, hızlı duruşlar, ani vites geçişler, ağırlık gibi sebeplerden dolayı zarar görebilmektedir. Bazı durumlarda ise same debriyaj disklerinin hasar görmesini ve düzgün çalışma özelliği gösterememesini tetikleyen farklı teknik problemler meydana gelebilmektedir. Tradisk olarak motorlu taşıtınızın her türlü teknik problemini ortadan kaldırarak same debriyaj diski, debriyaj, debriyaj balatası, balata değişimi gibi arızalarını kısa süre içerisinde tamir ediyoruz.

Same Debriyaj Diski Değiştirme

Same debriyaj diskleri hasar gördükten kısa süre sonra bizlere getirdiğinizde ya da hasar meydana gelmeden araç muayenesi sırasında olabilirliği yüksek olan teknik sorun ihtimalleriyle beraber kısa süre içerisinde same debriyaj diski tamir ve değişimini Tradisk olarak uygulamaktayız. Aracınızda birden çok hasarın bulunması gibi olası durumlarda ise değişim süresinde uzamalar meydana gelebilmektedir. Uzman kadromuz ve profesyonel çalışma arkadaşlarımızla beraber uzun yıllardır bu sektör içerisinde her türlü motorlu taşıt hasarlarının ortadan kaldırılmasını sağlamaktayız. Gerekli bilgilendirmeleri aracınızı gördükten sonra çalışma arkadaşlarımın sizlere sunmaktadır. Her türlü sorunuzu işlem süresince bizlerle iletişim halinde kalarak cevaplandırabilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü sorunuz, teknik problemler, same debriyaj diski değişimi ve servis randevusu için firmamız Tradisk ile iletişime geçebilirsiniz.

Debriyajda Sorun Mu Var?

Debriyajınızda sorun olup olmadığın motorlu aracınızı kullanırken anlamanız mümkündür. Herhangi bir problemden şüphe duyuyor ancak nerede problem olduğunu anlamıyorsanız bu gibi durumlarda araç muayenesini düzenli olarak yaptırmanız, araç kontrollerinizi aksatmamanız oldukça önemlidir. Teknik servisler ve Tradisk herhangi bir problemin aracınızda yer alıp almadığını sizlere en uygun şekilde söyleyecek ve gerekli bilgilendirmeleri yapacaktır. Servisimiz uzun yıllardır her türlü araç problemini tespit ederek sorunun ortadan kaldırılmasında yardımcı olmuştur. Hayati önem taşıyan araç parçalarınızın ve sisteminin kontrolünü düzenli yaptırmak sizlerin ve çevrenizdekilerin can sağlığı için oldukça önemlidir.